Marantz NR-1604 - ідеальне поєднання

Marantz NR-1604 - ідеальне поєднання

  • Дата
  • Категорія
    Блог
AV-ресивер Marantz NR-1604 - це чудове рішення для тих любителів високоякісного звуку, які віддають перевагу компактним пристроям, і при цьому мають намір в першу чергу відтворювати музичні стереозаписи.Перед нами, безумовно, найелегантніший з претендентів. Ідеальна симетрія та ергономіка разом зі здатністю внести святкову нотку в будь-який інтер'єр — ось далеко не повний перелік зовнішніх переваг NR-1604. Висота корпусу ледве перевищує 10 см, потрібне джерело без клопоту вибирається за допомогою лівої поворотного руків'я; доступ до інших важливих функцій та режимів забезпечують кнопки, що утворюють разом із флуоресцентним дисплеєм єдину зону індикації та управління. Нижче розташовані всі необхідні термінали: вихід на навушники та вхід мікрофона системи автокалібрування (ліворуч); порт USB, сумісний не тільки з флешкою, але і з iOS-гаджетами, а також вхід HDMI, не сумісний з MHL. Ззаду, на комутаційній панелі ще шість входів HDMI та вихід з підтримкою ARC, коаксіальний та оптичний входи цифрового аудіо, три входи та вихід композитного плюс два входи та вихід компонентного відео, лінійні стереовиходи на зону 2 та вихід з підсилювача, що дозволяє озвучити фронтальні АС за допомогою додаткового помічника. Можна розмістити NR-1604 у закритій стійці — є порт для зовнішнього датчика інфрачервоних сигналів дистанційного керування.


Якщо місця для окремого помічника немає, а штатних 50-Вт підсилювачів для фронтальних АС вам здається мало, можете направити їм на допомогу підсилювачі Surround Back та під'єднати фронти за схемою bi-amping. Працюючи у локальній мережі, ресивер підтримує протокол DLNA, тобто. приймає аудіопотік з комп'ютера або сервера (читаються файли FLAC і WAV розмірністю 24/192 плюс AL АС 24/96; підтримується режим Gapless). З iPhone, iPad та iPod touch потокове аудіо приймається за допомогою AirPlay. Під'єднавши ресивер до інтернету, власник отримає доступ до сервісів Spotify та last.fm, а також до тисяч радіостанцій через vTuner.

УПРАВЛІННЯ:Інсталятор-початківець оцінить русифіковану функцію Setup Assistant. Система автокалібрування Audyssey MultEQ забезпечить налаштування АС відповідно до особливостей приміщення, а додаток Marantz Remote дозволить керувати ресивером з iOS/Android-гаджетів.

ПУЛЬТ ДК:


Досить простий та ергономічний ПДУ здатний керувати лише ресивером, тому має порівняно небагато кнопок, що спрощує роботу з ним. Його можна використовувати як в основній, так і в другій зоні.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Чудове рішення для тих, хто цінує компактні пристрої та має намір відтворювати насамперед музичні стереозаписи. При підключенні акустики за схемою bi-amping ресивер здатний приборкати навіть примхливі вимоги, а режим Pure Audio дозволяє перетворити його на чисто аналоговий апарат.

ГІДНОСТІ:

  • Елегантний дизайн
  • Мала висота корпусу

НЕДОСТАТКИ:

  • Немає підтримки MHL


Поділіться цим постом:

Замовити послугу