Наші послуги

Домашній кінозал

Проконсультуємо:

Серед величезного різноманіття компонентів допоможемо підібрати саме той, який зможе задовольнити Ваш зір та слух.

Монтаж компонентів:
Прокладемо акустичний, силовий кабель, правильно встановимо акустику, все під'єднаємо та налаштуємо.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування:
Ви випадково щось натиснули, просто перестало працювати, дитина пролила сік, все пішло не так, а гості кричать: "Давай, Давай, вмикай, вмикай, ми завжди поряд з вами 24/7, ви можете нам зателефонувати, написати в месенджер, і ми допоможемо.

замовити послугу

Loxone - Розумний будинок, мультирум


Loxone - 
це комплексне рішення автоматизації управління квартир та приватних будинків, комерційних
та виробничих об'єктів з інтуїтивно зрозумілим управлінням та високим рівнем якості.

Залежно від розміру будівлі, кілька міні-серверів можуть бути об'єднані в одну систему, Це збільшує продуктивність і дозволяє автоматизувати навіть великі проєкти. Мінісервер як шлюз об'єднує всі підсистеми та формує комплексну конфігурацію, також й відображається у користувальницькому інтерфейсі. У разі обслуговування або розширення однієї підсистеми інші підсистеми продовжують працювати незалежно. Використовуючи структуру шлюз/клієнт, процес оновлення також відбувається централізовано.

Мультирум:
Це — мультимедійна система розподілу аудіо та відеосигналу у кількох приміщеннях або за їх межами. Зазвичай використовується у квартирах, приватних будинках або інших приміщеннях ...

замовити послугу

Комерційний звук та відео


"Озвучимо ваш бізнес" - якісний звук в офісі, барі, ресторані, фітнес-клубі та т.п. Від дизайн-проекту до повної реалізації завдань будь-якої складності.

Саунд дизайн приміщення:
Правильний саунд дизайн - це не просто правильно підібрана акустика і компоненти, а ще й правильна звукоізоляція та шумоізоляція. Розробимо проєкт, звукоізоляції та шумоізоляції, підберемо необхідні компоненти (акустику, підсилювачі, джерела), встановимо, обслужимо.

Відеодизайн приміщень:
Відео в будь-якій частині закладу, на проєкторах, тв., на одній стіні транслює проєктор гарне музичне відео, і воно дублюється на всіх LDC tv у вашому закладі! Кейс: транслюється футбольний матч, а в сусідньому помешканні дитяча кімната, і там йде мультфільми. І все це одна система.

замовити послугу

Відеоспостереження та безпека


Безпека Вашого об'єкта - перш за все! Ми знаємо як зробити Ваш об'єкт неприступною фортецею, а допоможе нам в цьому обладнання провідних брендів: Dahua, Hikvision, Ajax.

Проконсультуємо:
Підберемо для вас систему сигналізації, пожежогасіння, яка повністю задовольнятиме вашим завданням та вимогам, встановимо, налаштуємо, обслужимо.

Відеоспостереження як основа безпеки:
На ринку величезна кількість камер спостереження, і від  правильного підбору комплекту камер на об'єкті буде залежить якість картинки в тому чи іншому місці, а відповідно і Ваша безпека.

замовити послугу

Інсталяція та автоматизація поливу, ландшафтний дизайн.


Автоматизація поливу
 – особливий технічний комплекс, який самостійно здатний забезпечити рівномірний і регулярний полив певної території. Насамперед правильний полив залежить від показання датчиків. До того ж вони мають бути розташовані по всій ділянці.

Якщо говорити простими словамиландшафтний дизайн передбачає розробку та здійснення заходів, пов'язаних зі зміною та оформленням території. У наші дні популярними типами  ландшафтного дизайну  є альпійські гірки, створення штучних водойм, оформлення клумб, монтаж веранд, гамаків та інші.

Система туманоутворення (схожі назви: штучний туман, туманоутворення) –  конструкція надземного типу прокладки з трубопроводів дрібного діаметра і розпилювальних форсунок, функцією якої є перетворення водяних крапель, температура яких менша від навколишнього середовища в пар шляхом розпилення їх під високим тиском для створення туманності або охолодження навколишнього середовища. 

Туман відмінно доповнить будь-який пейзаж. Крім того, створення штучного туману тягне за собою не тільки декоративну функцію, але й охолоджувальну. Це дуже зручно для відкритих літніх терас, коли денна температура підійматися до нестерпності. Так само системи туманоутворення застосовуються для виробничих цілей, коли є потреба у підтримці мікроклімату, для створення ідеальних умов виробництва або вирощування. продукції.

замовити послугу

Замовити послугу